Набрать
Напишите ваш номер и мы вам перезвоним уже через 5 минут
Спасибо за обращение
+380 48 709 4031
Gree U-Match R-32
Напівпромислові кондиціонери GREE здатні охолоджувати, осушувати, обігрівати повітря в магазинах, торгових центрах, готелях, ресторанах і та інших комерційних об'єктах. Всі напівпромислові моделі комплектуються фільтром, що має підвищений термін експлуатації, і можуть налаштовуватися за допомогою пульта дротового типу.
Зовнішні блоки Gree U-Match з
інвертором R-32

Компанія GREE в 2019 році випустила Інверторні напівпромислові кондиціонери U-Match на холодоагенті R32. Переваги холодоагенту R32 в екологічності - його вплив на руйнування озонового шару і на глобальне потепління має значення практично рівне нулю.

Інверторні напівпромислові кондиціонери GREE серії U-Match - це моделі з універсальними зовнішніми блоками, що працюють на інноваційному DC-інвертор.

Універсальний зовнішній блок даних моделей може комбінуватися з канальними, касетними або напольно-стельовими внутрішніми блоками відповідної продуктивності - на вибір.

Напівпромислова система може обслуговувати різні за площею об'єкти. Потужність охолодження становить від 3.5 кВт до 16.0 кВт.

Довжина фреонової магістралі - до 75 м з допустимим перепадом висот до 30 м.

Канальні блоки Gree U-Match з інвертором R-32


Потужні напівпромислові системи з низьким споживанням електроенергії і повністю вбудованим корпусом представлені GREE в лінійці U-Match Inverter - це канальні блоки. Інверторні канальні внутрішні блоки U-Match призначені для обслуговування комерційних об'єктів з високими естетичними вимогами. Внутрішні блоки таких систем розміщуються в технічних шафах або в технічному просторі підвісної стелі.

Канальні кондиціонери незамінні у випадках, коли висуваються жорсткі вимоги до інтер'єру приміщення, адже в зоні видимості будуть перебувати лише невелика вентиляційна сітка.

З огляду на вимоги покупців, канальні блоки U-Match Inverter пропонуються в потужностях: від 3,5-16 кВт, з 4 швидкостями роботи (у неінверторних моделей 3 швидкості). Модельний ряд включає 8 моделей в типорозмірах 12-60, що дозволяють забезпечити потреби, як невеликих готельних номерів, так і приміщень модних торгових залів, бутиків і бізнес-центрів.
Касетні блоки Gree U-Match з інвертором R-32
Корпорація GREE пропонує інверторні блоки U-Match касетного типу для покупців, які вміють рахувати свої витрати - порівняно висока вартість цього обладнання нівелюється малими експлуатаційними витратами.

В асортименті GREE присутні 8 моделей з діапазоном потужності охолодження 3.5-16 кВт (типорозміри 35-160), здатних забезпечити мікроклімат на різних за площею об'єктах комерційного призначення. Харчування всіх касетних блоків виробляється від мережі 220В.

В результаті використання касетних блоків U-Match, які розподіляють повітряний потік в чотири сторони, досягається рівномірне охолодження або підігрів повітря, що дуже важливо в ресторанах, торгових залах і холах. Його застосування в подібних приміщеннях видається більш витонченим рішенням в порівнянні з настінними.

 • Робота на обігрів при температурі -20ºС
 • Вбудований дренажний насос
 • Озонобезпечні фреон R32
 • Обсяг потоку 360 градусів
 • ІК пульт
 • Низький рівень шуму і вібрацій зовнішнього блоку


Підлогово-стельові блоки Gree U-Match з інвертором R-32

Інверторні підлогово-стельові блоки серії U-Match - нове покоління напівпромислового обладнання, які працюють на екологічно безпечному холодоагенті - R-32, що дозволяє функціонувати виробу, не руйнуючи озоновий шар атмосфери. Підлогово-стельові моделі є оптимальним рішенням у тих випадках, коли експлуатаційні особливості не дозволяють проводити монтаж внутрішнього блоку на стіні. Основне призначення - обслуговування комерційних об'єктів без підвісних стель, з неукріпленими стінами, а також приміщень з великою площею, де для кондиціонування потрібно напівпромислове обладнання.

Купуючи інверторні блоки U-Match, їх власник отримує безліч переваг:

 • Зниження витрат на електроенергію.
 • Зручний монтаж: під стелею або установка на стіну.
 • Рівномірне охолодження або обігрів всієї площі приміщення.
 • Функція самоочищення.
 • Функція «теплий старт».
 • Невисока вартість монтажу, зручне обслуговування.

Дізнайтеся більше по телефону +38 094 917 4031
Або залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Ваше имя
Ваш номер телефона
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности