Набрать
Напишите ваш номер и мы вам перезвоним уже через 5 минут
Спасибо за обращение
+380 48 709 4031
Теплові насоси Gree Versati II «повітря-вода»
Європейські дослідження довели
що найвигіднішим на сьогодні способом опалення в будинках площею 80-250 квадратних метрів, а також в ресторанах і офісах, які не підключені до міської тепломережі, є теплові насоси. Їх монтаж не вимагає дозволів і великих капіталовкладень. Займаючи мінімум місця, теплові насоси здатні забезпечити теплом навіть двоповерховий приватний будинок!
ЩО ТАКЕ ПОВІТРЯНО-ВОДЯНИЙ ТЕПЛОВИЙ НАСОС?
Тепловий насос «повітря-вода» – це агрегат, який використовує теплову енергію вуличного повітря для нагріву води в опалювальній системі та системі гарячого водопостачання. Конструктивно він складається з двох модулів: зовнішнього блоку, аналогічного зовнішнього блоку кондиціонера, і внутрішнього блоку – гідромодуля. У гідромодуль встановлений модуль управління з датчиком потоку і блоком автоматики, а також водяний насос (у Versati – це німецький насос від Wilo), теплообмінник, розширювальний бак і електронагрівач для підігріву води у разі несправності зовнішнього блоку.

Преймущества
Споживаючи 1 кВт електроенергії, таке обладнання виробляє не 1кВт тепла, як електричний котел, а, в залежності від моделі, виробника і різниці температур всередині і зовні будинку, до 4,5 кВт!
Одним з найбільш економічних у світі визнано обладнання GREE. Так, повітряно-водні теплові насоси GREE Versati здатні забезпечувати 4-кратне зниження опалювальних витрат!
При цьому обладнання, що дозволяє не тільки опалювати, але і охолоджувати будинок з одночасним нагрівом води, відрізняється компактністю і безумовною надійністю.
ПРИНЦИП РОБОТИ
У режимі опалення в установках «повітря-вода» відбуваються такі процеси:
1
Фреон під тиском близько 2 бар проходить через теплообмінник зовнішнього блоку. Там він вбирає тепло і перетворюється в газ.
2
У компресорі тиск газу підвищується до 23-25 бар, в результаті чого фреон нагрівається до 70-90 ° С і переміщується в гідромодуль.
3
В теплообміннику гідромодуля відбувається конденсація фреону з передачею тепла водяного контуру. Після цього охолоджений рідкий фреон продовжує рух до зовнішнього блоку.
4
У розширювальному клапані (регуляторі потоку) тиск холодоагенту різко знижується. Далі фреон рухається назад в теплообмінник зовнішнього блоку для початку нового циклу роботи.
ПЕРЕВАГИ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ GREE
R410
Завдяки використанню енергозберігаючого DC-інвертора, що працює на самому теплоємкому і безпечному фреоні R410, теплові насоси Versati (на відміну від продукції багатьох конкурентів) можуть похвалитися високим коефіцієнтом перетворення електроенергії в енергію теплову – COP = 3.4 / 4.5 (опалення / теплі підлоги)!
Монтаж
Підключення до опалювальної системи у теплових насосів GREE відбувається просто і швидко, отже, і ціна на їх установку в рази нижче, ніж у геотермального обладнання, сонячних батарей та колекторів.
Контроль
Крім економії енергоресурсів, з тепловими насосами «повітря-вода» GREE Versati забезпечується комфорт і зручність керування мікрокліматом
А-Клімат
А-Клімат
Зателефонуйте нам
+380 94 917 4031
Або залиште заявку
Ваше имя
Ваш номер телефона
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности